KONST / Litografier / Litografi 13327082
nr 1332 7082
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 1/25, daterad -68, Tidningsläsare, bladets mått: 32x24 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:20:58
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö